| Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Policja zlikwidowała ogromną plantację marihuany [FOTO i WIDEO]
Współpraca kryminalnych z Rybnika zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej oraz kryminalnych z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi doprowadziła do likwidacji nielegalnej plantacji konopi indyjskich. W sprawie 5 osób usłyszało już zarzuty, a decyzją sądu 25-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna zostali tymczasowo aresztowani. W toku śledztwa śledczy zabezpieczyli łącznie blisko pół tysiąca krzaków konopi indyjskich, około pół kg marihuany, a także 1,4 kg wysuszonych liści konopi.
Więcej »Ranking Perspektyw 2020. Jak wypadły rybnickie szkoły?
Perspektywy ogłosiły swój doroczny ranking liceów i techników. Które szkoły mają powód do zadowolenia, a które muszą się smucić?
Więcej »Sukces młodego rybnickiego tenisisty
W dniach 20-22 października w Karpaczu odbył się kolejny ogólnopolski turniej WTK skrzatów (do 12 lat) z cyklu Family Tennis Camp. Turniej zakończył się niemałym sukcesem Juliana Gawlika, który zajmując trzecie miejsce osiągnął swój najlepszy wynik w karierze!
Więcej »Sukces gminnych formacji artystycznych
Za nami VII Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych 2015, który w minioną sobotę odbył się w gimnazjum w Jejkowicach. Reprezentujące Gminę Świerklany formacje zajęły w nim czołowe miejsca.
Więcej »Rybnik wysoko w rankingu Wspólnoty
Rybnik zajął 4 miejsce w kraju, w przeprowadzonym przez Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” ogólnopolskim rankingu oceniającym sukces mijającej kadencji (2010-2014) wśród miast na prawach powiatu.
Więcej »Własna firma - lubię to! Reportaż prezentujący ofertę inwestycyjną Gminy
Jak niedawno informowaliśmy, Agnieszka Groborz, Jacek Rybka i Marek Szymura – to laureaci konkursu „Własna firma – lubię to!”. W konkursie zostali nagrodzeni przedsiębiorcy z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, którzy rozpoczęli działalność gospodarczą przed 35. rokiem życia i osiągnęli sukces w biznesie. Przedstawialiśmy także reportaże filmowe prezentujące dokonania laureatów.
Więcej »Sukces rybnickich policjantów na wojewódzkich zawodach
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyły się Wojewódzkie Eliminacje do II Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Najlepsza okazała się drużyna z Rybnika. Drugie miejsce zajęli mundurowi z komisariatu autostradowego, natomiast na trzecim miejscu uplasowali się policjanci z Katowic. Nagrody najlepszym wręczył Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roman Rabsztyn.
Więcej »z kierunku północnego
| Ciśnienie: | 1019 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 92% |
| Wschód słońca: | 04:36 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |
![Policja zlikwidowała ogromną plantację marihuany [FOTO i WIDEO] Policja zlikwidowała ogromną plantację marihuany [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com](img/archiwum-mini.jpg)

