Telegraf | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Planujesz wizytę w ZUS? Zrób to przed 14 sierpnia!
W piątek, 14 sierpnia, wszystkie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą nieczynne. Tego dnia nie będzie również działała infolinia ZUS.
Warto zaplanować wizytę w ZUS z wyprzedzeniem i nie odkładać jej na ostatnią chwilę. Piątek, 14 sierpnia, będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników ZUS w zamian za święto przypadające w sobotę, 15 sierpnia.
– Zamknięcie placówek nie oznacza, że klienci nie będą mogli w ogóle skorzystać z usług ZUS, ponieważ funkcjonują usługi online na eZUS. Po zalogowaniu na własne konto można m.in. wysłać wniosek o 300 plus na wyprawkę szkolną, „stażowe” lub inne wnioski i pisma, a także samodzielnie wyliczyć prognozowaną emeryturę albo sprawdzić stan swojego konta w ZUS – przypomina Beata Kopczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w województwie śląskim.
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Telegraf | Pokaż wszystkie » |
