Dzisiaj jest: czwartek, 22 lutego 2024 r.Imieniny: Małgorzaty, Marty i Nikifora
Strony Partnerskie
Materiały partnerskie zawierają treści komercyjne i reklamowe, opłacone przez zleceniodawców.
Region:
Nowa doktor w raciborskiej Akademii Nauk Stosowanych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 15 lutego 2024, godz. 16:54 » ANS » komentarzy:  

Nowa doktor w raciborskiej Akademii Nauk Stosowanych

Rybnik:

Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, dr Paweł Strózik, uroczyście wręczył dr Elżbiecie Kani list gratulacyjny z powodu uzyskania stopnia doktora nauk o zdrowiu. W uroczystości uczestniczyli także prorektor do spraw studentów dr Beata Fedyn, prorektor do spraw organizacji dr inż. Tomasz Czyszpak i dyrektor Instytutu Kultury Fizycznej i Zdrowia, dr Andrzej Samołyk.

Więcej »
Jak firma może skutecznie docierać do nowych klientów? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 14 lutego 2024, godz. 09:49 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Jak firma może skutecznie docierać do nowych klientów?

Polska:

Jeżeli prowadzisz swoją własną firmę lub pełnisz rolę odpowiedzialną za promocję swojego przedsiębiorstwa, z pewnością czasami zastanawiasz się, jaka obecnie jest najbardziej skuteczna metoda reklamy dla Twojej działalności. W naszej ocenie, najlepszym rozwiązaniem jest pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Nasze przekonanie opiera się na przekonaniu, że wszystkie wcześniejsze formy reklamy charakteryzowały się pewnym stopniem niezgodności z potencjalnymi klientami.

Więcej »
Rektor raciborskiej ANS: jesteście architektami nowoczesnego społeczeństwa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 08 lutego 2024, godz. 18:45 » Grzegorz Wawoczny » komentarzy:  

Rektor raciborskiej ANS: jesteście architektami nowoczesnego społeczeństwa

Region:

Dwudziestu studentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz siedemnastu kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji raciborskiej Akademii Nauk Stosowanych zaprezentowało dziś, 09.02., w murach uczelni swoje projekty inżynierskie. To już ósma edycja prezentacji.

Więcej »
Studia poprzez praktykę. Studenci raciborskiej ANS poznają procesy produkcyjne - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 06 lutego 2024, godz. 19:03 » ANS (PWSZ) Racibórz » komentarzy:  

Studia poprzez praktykę. Studenci raciborskiej ANS poznają procesy produkcyjne

Region:

Studenci trzeciego roku weekendowych studiów inżynierskich na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZiIP) mieli okazję, 21.01., pod opieką dr. inż. Leszka Gomółki odwiedzić zakład produkcyjny Mieszko w Raciborzu. Celem wizyty była możliwość bezpośredniego zapoznania się z procesem produkcji słynnych „Michaszków” oraz metodami pakowania gotowych wyrobów.

Więcej »
Reklama
Nowoczesne ogrodzenia panelowe z montażem w rybniku i okolicy - zabezpiecz i ozdób swoją posesję. - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 03 lutego 2024, godz. 19:11 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Nowoczesne ogrodzenia panelowe z montażem w rybniku i okolicy - zabezpiecz i ozdób swoją posesję.

Polska:

Wybór ogrodzenia ma znaczenie. Trzeba pamiętać, że wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale też estetykę całej posesji. Na pewno na uwagę zasługują nowoczesne ogrodzenia panelowe. Jeżeli mieszkacie w Rybniku bądź okolicy, to warto poznać firmę, która oferuje montaż, a także kompleksowe doradztwo.

Więcej »
Samochody elektryczne – czy warto sprowadzać je z zagranicy? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 30 stycznia 2024, godz. 18:45 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Samochody elektryczne – czy warto sprowadzać je z zagranicy?

Polska:

Na polskim rynku motoryzacyjnym oferta aut elektrycznych, na razie jest raczej uboga. Dlatego wiele osób marzących o takich pojazdach decyduje się na znalezienie idealnego dla siebie modelu poza granicami kraju. Tylko czy jest to rozwiązanie opłacalne?

Więcej »
Top 3 oczyszczacze parowe. Sprawdź, który wybrać! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 26 stycznia 2024, godz. 20:45 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Top 3 oczyszczacze parowe. Sprawdź, który wybrać!

Polska:

Chcesz łatwo zadbać o porządek w twoim domu? Zaopatrz się w oczyszczacz parowy! To urządzenie, którym szybko usuniesz najtrudniejsze zanieczyszczenia w najbardziej niedostępnych miejscach! A przy tym - ekologicznie, bez użycia detergentów. Dowiedz się, jaki model wybrać i czym kierować się przy zakupie!

Więcej »
Jaki rodzaj tynku na dom ocieplony styropianem jest najlepszy? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 24 stycznia 2024, godz. 12:08 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Jaki rodzaj tynku na dom ocieplony styropianem jest najlepszy?

Polska:

O tym, jaki tynk położymy na elewację, wielu z nas myśli już na etapie przeglądania projektowa domu, który ma powstać. Następnie, na dalszych etapach budowy, przeglądamy oferty producentów tynków elewacyjnych pod kątem tego, czy jest u nich dostępny interesujący nas odcień. Jednak tak naprawdę, tynk elewacyjny powinno się wybierać przede wszystkim pod kątem jego możliwości w kwestii uzupełnienia warstwy termoizolacyjnej budynku oraz wytrzymałości na obciążenia. Dziś przyjrzymy się temu, jaki rodzaj tynku elewacyjnego wybierać, gdy mamy dom ocieplony styropianem.

Więcej »
Co należy wziąć pod uwagę podczas wybierania firmy logistycznej? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 24 stycznia 2024, godz. 11:58 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Co należy wziąć pod uwagę podczas wybierania firmy logistycznej?

Polska:

Logistyka to bardzo ważny aspekt działalności każdej firmy. Bez planowania przepływu towarów nie może być mowy o sprawnej obsłudze sprzedaży produktów. Logistyka obejmuje transport, dlatego wiele firm utrzymuje własne działy zajmujące się tą tematyką. Prowadzenie dokumentacji i organizacja dystrybucji wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów. Z tego względu warto zastanowić się nad współpracą z zewnętrzną firmą logistyczną. Podczas nawiązywania współpracy należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników.

Więcej »
Służebność drogi koniecznej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 22 stycznia 2024, godz. 23:04 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Służebność drogi koniecznej

Polska:

Służebność drogi koniecznej to jeden z rodzajów służebności gruntowej. Jest to ograniczone prawo rzeczowe regulowane przez kodeks cywilny.

Więcej »
Nowa Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego spotkała się z władzami Uczelni - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 16 stycznia 2024, godz. 22:57 » ANS Racibórz » komentarzy:  

Nowa Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego spotkała się z władzami Uczelni

Rybnik:

„Nie ma uczelni bez studentów i nie ma uczelni bez samorządu” pod takim hasłem 11 stycznia 2024 roku w budynku głównym ANS w Raciborzu odbyło się spotkanie władz uczelni z nowo wybranymi członkami Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego.

Więcej »
Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu Wspiera Studentów-Sportowców. Narodowa Reprezentacja Akademicka – IV edycja - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 14 stycznia 2024, godz. 15:46 » ANS mat.partnerski » komentarzy:  

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu Wspiera Studentów-Sportowców. Narodowa Reprezentacja Akademicka – IV edycja

Rybnik:

Projekt „Narodowa Reprezentacja Akademicka” ma za zadanie wspierać proces kształcenia studentów-sportowców. W jego ramach Uczelnia uzyskuje dofinansowanie na organizację dodatkowych zajęć dydaktycznych dla studentów-sportowców, którzy realizujących karierę sportową. Zajęcia dydaktycznych realizowane są w formie indywidualnej organizacji studiów w ciągu całego roku kalendarzowego zgodnie z otrzymaną dodatkową liczbą godzin na danego studenta-sportowca.

Więcej »
Fotografia weselna Rybnik - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 08 stycznia 2024, godz. 15:22 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Fotografia weselna Rybnik

Polska:

Na rynku śląskim istnieje wiele profesjonalnych i bardzo dobrych fotografów, co wskazuje na dynamiczny rozwój branży fotograficznej w tym regionie.

Więcej »
Reklama
Fotograf Rybnik - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 08 stycznia 2024, godz. 14:38 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Fotograf Rybnik

Polska:

Szukasz fotografa w Rybniku, który wykona dla Ciebie piękne zdjęcia? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Adama Paszendy, doświadczonego fotografa, który oferuje szeroki zakres usług fotograficznych.

Więcej »
Dobierz idealne biuro rachunkowe dla swoich potrzeb zwracając uwagę na kilka istotnych kwestii! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 07 stycznia 2024, godz. 12:08 » artykuł sponsorowany » komentarzy:  

Dobierz idealne biuro rachunkowe dla swoich potrzeb zwracając uwagę na kilka istotnych kwestii!

Polska:

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, założyłeś spółkę czy postawiłeś na inną formę prowadzenia firmy, a może dopiero się zastanawiasz nad takim przedsięwzięciem, z pewnością będziesz potrzebował solidnego biura rachunkowego do pomocy! Współpraca z doświadczoną księgową jest zaowocuje przede wszystkim brakiem problemów oraz solidnym załatwieniem wszelkich formalności. Jakimi cechami powinna charakteryzować się odpowiednia księgowa? Jakie kwestie powinny zwrócić Twoją uwagę podczas wyboru idealnego biura rachunkowego?

 

Więcej »
Reklama
Dziś w Rybniku
czwartek | 22 lutego 2024 | 13:02
10.8°C
słabe opady deszczu
wiatr słaby 3.58 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1002 hpa
Wilgotność:68%
Wschód słońca:06:45
Zachód słońca:17:14
piątek
23.02.2024
7.8°C
9.0°C
sobota
24.02.2024
6.4°C
3.4°C
niedziela
25.02.2024
11.2°C
5.2°C
Partnerzy portalu
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.