| Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Ciś na kole jak urzędnik
Od 27 maja, w każdy piątek rybniccy urzędnicy ponownie będą zachęcać mieszkańców miasta do dojazdu do pracy rowerem, samemu korzystając z tej formy transportu.
Więcej »Rybnickie Dni Integracji po raz piąty [FOTO]
W Teatrze Ziemi Rybnickiej odbyła się gala V edycji Rybnickich Dni Integracji, zorganizowana przez Szkołę Podstawową Specjalną z Oddziałami Przedszkolnymi Nr 7 oraz Stowarzyszenie „Razem”. Wydarzenie honorowym patronatem objęli marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski oraz prezydent Miasta Rybnika, Piotr Kuczera. Podczas wydarzenia wręczono Odznaki Honorowe za Zasługi Dla Województwa Śląskiego.
Więcej »Przedyskutują CAL w Zamysłowie
We wtorek, 31 maja, odbędą się konsultacje z mieszkańcami na temat planów powstania Centrum Aktywności Lokalnej na terenie byłego boiska „Parys”.
Więcej »Nie zdążyłeś na nabór na Hallera? Zamieszkaj na Sztolniowej!
Rybnicki TBS ogłosił nabór wniosków o najem mieszkań w kolejnej lokalizacji. Chcesz zamieszkać w zespole budynków wielorodzinnych przy ul. Sztolniowej? Złóż dokumenty do 30 czerwca br.
Więcej »Zdecyduj, kto odbierze Twoje odpady
Do 3 czerwca właściciele nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, mogą zdecydować o korzystaniu bądź nie, z miejskiego systemu gospodarowania odpadami.
Więcej »Rybnik. Stary dwór w nowej roli [FOTO]
Na terenie zabytkowego, pocysterskiego dworu w Rybniku-Stodołach prywatny inwestor realizuje dużą inwestycję, adaptując i rewitalizując historyczne budynki.
Więcej »Sportowe podsumowanie weekendu
Lokalna piłka dostarczyła w ten weekend wiele emocji, ale i goli. Były bowiem spotkania, w których kibice zobaczyli nawet ponad dziesięc goli! Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.
Więcej »Rybnicki ford pomoże w Irpieniu i Buczy [FOTO]
W ślad za jelczem, który dziś służy mieszkańcom Irpienia, tym razem z Rybnika na Ukrainę ruszył osobowo-dostawczy Ford, załadowany m.in. lekami, kocami i agregatami.
Więcej »Bezpieczny cyklista. Rybnicka policja podsumowała działania
Rybnicka drogówka przeprowadziła, po raz kolejny już w tym sezonie, działania pod nazwą „Bezpieczny cyklista”. Mundurowi sprawdzali wyposażenie i stan techniczny jednośladów oraz przypominali o zasadach poruszania się po drodze i zagrożeniach związanych z jazdą po spożyciu alkoholu. Wśród skontrolowanych rowerzystów dwóch było nietrzeźwych, a ośmiu popełniło wykroczenia drogowe.
Więcej »Juliusz szuka pracowników. Może to oferta dla Ciebie?
Muzeum im. o. Emila Drobnego w Rybniku ogłosiło nabór pracowników do "Edukatorium Juliusz". Poszukiwani są kandydaci na trzy stanowiska: edukator, opiekun zwiedzających, specjalista ds. promocji.
Więcej »z kierunku północno-wschodniego
| Ciśnienie: | 1019 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 67% |
| Wschód słońca: | 04:37 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |


