| Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Oby takich policjantów było więcej. Wzruszające podziękowania dla mundurowych z Rybnika
Do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku wpłynęły wyjątkowe podziękowania skierowane do funkcjonariuszy wydziału prewencji. Rodzina, która znalazła się w bardzo trudnej i dramatycznej sytuacji życiowej, postanowiła publicznie wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, empatię oraz wsparcie okazane podczas policyjnej interwencji.
Więcej »Podziękowania dla rybnickiej komendy za aktywną działalność na rzecz rozwoju kultury bezpieczeństwa
Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku — inspektora Arkadiusza Więcka wpłynęły podziękowania dla policjantów z Wydziału Prewencji rybnickiej jednostki.
Więcej »Rybniccy policjanci zatrzymali oszusta i odzyskali pieniądze. Pokrzywdzona seniorka przesłała podziękowania
Do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku wpłynęły podziękowania od seniorki, która padła ofiarą oszustwa „na policjanta”. Kobieta doceniła zaangażowanie policjantów, które pozwoliło na szybkie zatrzymanie sprawcy. Policjanci odzyskali też pieniądze w kwocie niemal 20 tysięcy złotych.
Więcej »Podziękowania dla kryminalnych z rybnickiej komendy
„Sercem dziękuję Panom Policjantom i Pani Policjantce za okazaną pomoc, załatwienie mojej sprawy, za okazane serce i dobre słowo...". Takimi słowami 66-latka podziękowała kryminalnym z Rybnika w kartce, którą własnoręcznie wykonała. Policjanci zatrzymali zuchwałego złodzieja i odzyskali wszystkie przedmioty, które skradł kobiecie.
Więcej »Medaliści z Czerwionki–Leszczyn z wizytą w starostwie powiatowym w Rybniku
Starostwo Powiatowe w Rybniku miało zaszczyt gościć zawodników z Klubu Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny oraz ich trenera Piotra Janczaka. Spotkanie odbyło się na zaproszenie Wicestarosty Powiatu Rybnickiego Marka Profaski, który w gronie zaproszonych gości, przy tradycyjnej kawie, miał okazję pogratulować sportowcom ich wspaniałych osiągnięć.
Więcej »Poszkodowani w powodzi podziękowali policjantom
„Z wyrazem wdzięczności kierujemy słowa podziękowania do Komisariatu Policji za nieocenioną pomoc w organizacji i dostarczeniu darów dla osób poszkodowanych przez powódź...". To słowa podziękowań, które wpłynęły do Komendanta Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach za okazaną przez policjantów pomoc. W obliczu tak potężnych zniszczeń, jakie spowodowała powódź, mundurowi nie pozostali obojętni i szybko zorganizowali zbiórkę najbardziej potrzebnych artykułów.
Więcej »Podziękowanie dla policjanta za wzorową postawę
Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku inspektora Arkadiusza Więcka wpłynęły podziękowania dla policjanta z Komisariatu Policji w Czerwionce – Leszczynach za wzorową postawę. Posterunkowy Bartosz Kszuk w czasie wolnym od służby, w Szczyrku pomógł pracownicy ochrony w ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Jak zawsze wdzięczność osób, którym pomagamy, jest dla nas najlepszą nagrodą.
Więcej »Czerwionka-Leszczyny. Podziękowania burmistrza Wiesława Janiszewskiego dla mieszkańców [WIDEO]
Wiesław Janiszewski, burmistrz Czerwionki-Leszczyn podziękował mieszkańcom za udział w wyborach i oddane głosy.
Więcej »Uratowali mu życie. Dostali podziękowania
Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku inspektora Rafała Głucha wpłynęły podziękowania dla policjantów z Wydziału Prewencji rybnickiej komendy za udzielenie pierwszej pomocy. List pochodzi od mieszkańca miasta, który podczas wycinki drzewa, piłą spalinową przeciął sobie nogę, uszkadzając tętnicę piszczelową.
Więcej »Komendanci z Czerwionki-Leszczyn odeszli na emeryturę. Podziękowali im radni
Komendanci Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach odchodzą na emeryturę. Mowa o obecnym komendancie Mariuszu Wieczorke oraz komendancie Romanie Chlubku, który był poprzednikiem M. Wieczorke na tym stanowisku. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach na ręce komendantów złożono podziękowania.
Więcej »| « poprzednia | 1 | 2 | następna » |
z kierunku północno-wschodniego
| Ciśnienie: | 1020 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 54% |
| Wschód słońca: | 04:36 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |







![Czerwionka-Leszczyny. Podziękowania burmistrza Wiesława Janiszewskiego dla mieszkańców [WIDEO] Czerwionka-Leszczyny. Podziękowania burmistrza Wiesława Janiszewskiego dla mieszkańców [WIDEO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com](photos/_thumbs/mini_1713808234burmistrz-.jpg)


