| Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Policja ostrzega. Quadem z daleka od lasu
Rybniccy policjanci zwracają się z apelem do właścicieli quadów. Należy pamiętać, że korzystanie na terenach leśnych z pojazdów czterokołowych jest zabronione. Skutecznie niszczą one tereny zielone. Zadbajmy wspólnie o to co piękne i to co daje nam wszystkim radość. Złamanie tego zakazu wiąże się z wysoką karą.
Więcej »Idąc na grzybobranie zadbajmy o swoje bezpieczeństwo
Rozpoczął się tegoroczny sezon na zbieranie grzybów. Amatorzy leśnych zbiorów wyruszyli do lasów. Dla większości osób jest to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Jednak należy pamiętać, że w lesie bardzo łatwo stracić orientację w terenie. W trosce o własne bezpieczeństwo warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami.
Więcej »Lasy ponownie otwarte. Co wolno w nich robić?
Miniony zakaz pokazał nam jakim skarbem są lasy i jak bardzo może brakować zwykłego spaceru wśród przyrody. Teraz my pokażmy, że las to nasze wspólne dobro, potrafimy się nim opiekować i szanować przyrodę.
Więcej »| « poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | następna » |
z kierunku północno-wschodniego
| Ciśnienie: | 1016 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 64% |
| Wschód słońca: | 04:38 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |


