| Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Pijany 34-latek zaatakował policjantów
Rybniccy policjanci zatrzymali 34-latka, który podczas przeprowadzanej interwencji znieważył mundurowych oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Podczas przesłuchania, mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, jednakże nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania, ponieważ zasłaniał się nadmiarem wypitego alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Więcej »Niepokorny klient sklepu za nic miał nowe przepisy
Policjanci nieustannie kontrolują przestrzeganie przepisów obowiązujących w związku ze stanem epidemii. Tym razem mundurowi z rybnickiej komendy zostali wezwani do jednego z marketów z powodu klienta, który wszedł na teren sklepu, był agresywny i nie chciał założyć rękawiczek jednorazowych. Kiedy pracownicy sklepu zwrócili mu uwagę, mężczyzna poszedł na stanowisko z owocami oraz warzywami i zaczął...jeść pomidory. Wobec osób lekceważących nowe prawo nie ma pobłażania i muszą się one liczyć z surowymi konsekwencjami.
Więcej »Wbiłam komuś nóż w brzuch...
Za bezpodstawną interwencję policji odpowie 40-letnia mieszka Rybnika. Kobieta wezwała mundurowych, bowiem jak twierdziła, wbiła komuś nóż w brzuch.
Więcej »Z zimowej kąpieli do izby wytrzeźwień
Do izby wytrzeźwień trafił mężczyzna, który stracił równowagę i wpadł do Nacyny. Na szczęście sytuację obserwował operator monitoringu wizyjnego.
Więcej »Z nożem w ręku biegał po Galerii Karuzela
Wczoraj o godzinie 18.00 wodzisławscy policjanci interweniowali w sprawie mężczyzny, który biegał po Galerii Karuzela z nożem w ręku.
Więcej »Jakie działania w dniu wczorajszym podejmowali Strażnicy Miejscy?
Po godzinie 19.00 dyżurny odebrał zgłoszenie zaniepokojonego mieszkańca osiedla przy ul. Kilińskiego. Zgłaszający przekazał informację, że w rejonie blokowiska kręci się podejrzanie wyglądający młody mężczyzna. Mężczyzna ów miał m.in. wydzwaniać na przypadkowo wybrane numery na domofonach.
Więcej »Strażnicy interweniowali w sprawie dziecka pozostawionego w samochodzie bez opieki
W poniedziałek, strażnicy pełniący służbę w rejonie centrum zostali zaalarmowani przez kobietę pracującą na parkingu przy ul. Dworcowej. Na tymże parkingu zaparkowany był pojazd, w którym to, od dłuższego czasu miało przebywać zamknięte dziecko wraz z dwoma psami rasy York.
Więcej »Dzieci w samych piżamach uciekły od pijanej matki!
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała matka, która opiekowała się dwójką małoletnich dzieci. Do zatrzymania kobiety doszło dzięki informacji od mieszkańca Boguszowic, którego zanipokoił widok zmarznietych dzieci, przemierzających osiedle w piżamkach. Świadek natychmiast zareagował powiadamiając policję.
Więcej »Nietrzeźwi rodzice "opiekowali się" pięciorgiem małych dzieci
Pijani rodzice, którzy dzisiejszej nocy opiekowali się pięciorgiem małych dzieci, będą tłumaczyć się przed sądem. Matka w chwili interwencji policjantów miała w organizmie 2, a ojciec 2,6 promila alkoholu. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo, może im grozić kara nawet do 5 lat więzienia.
Więcej »Strażnicy Miejscy interweniowali w mieście
Strażnicy Miejscy w nocy dostali zgłoszenie, że pijany w sztok mężczyzna wpadł do wykopu, a swą złość wyładował na wystawie sklepowej. Funkcjonariusze przyłapali także złodzieja na gorącym uczynku. W ręce stróżów prawa wpadł także poszukiwany przez Policję sprawca włamania.
Więcej »z kierunku północno-wschodniego
| Ciśnienie: | 1020 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 75% |
| Wschód słońca: | 04:36 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |


