| Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Sport » 18 sierpnia 2020, godz. 08:14 » Materiał nadesłany » komentarzy:
Jeździectwo. 12-letnia rybniczanka mistrzynią Opolszczyzny 2020
Rybnik:
Rybniczanka Marta Piszczek z sukcesem zakończyła czterodniowy cykl zmagań o tytuł najlepszego jeźdźca Opolszczyzny. Startująca w barwach klubu z Jejkowic (KJK Elizar) rybniczanka bezbłędnie, uzyskując najlepszy czas w finałowym konkursie, sięgnęła wraz z koniem Stentor B po złoty medal mistrzostw.
Więcej »| « poprzednia | 1 | następna » |
Reklama
Dziś w Rybniku
piątek | 26 czerwca 2026 | 11:25
29.8°C
bezchmurnie
wiatr słaby 2.24 m/s
z kierunku północno-wschodniego
z kierunku północno-wschodniego
| Ciśnienie: | 1019 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 61% |
| Wschód słońca: | 04:37 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
sobota
27.06.2026
33.8°C
17.6°C
niedziela
28.06.2026
35.9°C
20.2°C
poniedziałek
29.06.2026
34.5°C
26.6°C
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |
epidemia
Klasa Okręgowa grupa II
Rybnik
COVID-19
Polska
Sportowe podsumowanie weekendu
IV liga
spotkanie
Gaszowice
ZUS
zatrzymanie
Weekendowy niezbędnik kibica
C klasa
sport
dane
policja
straż
dk chwałowice
Klasa Okręgowa grupa III
Czerwionka-Leszczyny
Konkurs
ostrzeżenie
koncert
A klasa
pomoc
koszykówka
raport
choroba
powiat
region
medycyna
koronawirus
piłka nożna
koroawirus
wypadek
bezpieczeństwo
siatkówka
B klasa
wirus
COViD
świerklany
Klasa Okręgowa
akcja
praca
KMP Rybnik
wsparcie
Wakacje
II liga
I liga
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.


