| Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Sport » 18 sierpnia 2020, godz. 08:14 » Materiał nadesłany » komentarzy:
Jeździectwo. 12-letnia rybniczanka mistrzynią Opolszczyzny 2020
Rybnik:
Rybniczanka Marta Piszczek z sukcesem zakończyła czterodniowy cykl zmagań o tytuł najlepszego jeźdźca Opolszczyzny. Startująca w barwach klubu z Jejkowic (KJK Elizar) rybniczanka bezbłędnie, uzyskując najlepszy czas w finałowym konkursie, sięgnęła wraz z koniem Stentor B po złoty medal mistrzostw.
Więcej »| « poprzednia | 1 | następna » |
Reklama
Dziś w Rybniku
wtorek | 23 czerwca 2026 | 20:13
22.8°C
zachmurzenie duże
wiatr słaby 1.79 m/s
z kierunku północno-wschodniego
z kierunku północno-wschodniego
| Ciśnienie: | 1019 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 61% |
| Wschód słońca: | 04:36 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
środa
24.06.2026
28.6°C
15.9°C
czwartek
25.06.2026
29.6°C
17.8°C
piątek
26.06.2026
30.9°C
20.2°C
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |
Sportowe podsumowanie weekendu
ZUS
spotkanie
Klasa Okręgowa
epidemia
świerklany
region
pomoc
wypadek
A klasa
straż
Rybnik
koroawirus
choroba
powiat
sport
wirus
bezpieczeństwo
I liga
dane
IV liga
Klasa Okręgowa grupa III
ostrzeżenie
koszykówka
koronawirus
Weekendowy niezbędnik kibica
raport
COViD
wsparcie
siatkówka
zatrzymanie
dk chwałowice
KMP Rybnik
praca
Polska
II liga
piłka nożna
Wakacje
Konkurs
C klasa
policja
koncert
Czerwionka-Leszczyny
Gaszowice
Klasa Okręgowa grupa II
COVID-19
medycyna
B klasa
akcja
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.


