Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 08 września 2022, godz. 11:14 » komentarzy:
Śląskie. Liczba przypadków zakażeń koronawirusem maleje
Region:
Resort zdrowia co tydzień w środy raportuje dane na temat zakażeń. Z tych wynika, że ich liczba spada. Najwięcej było ich w sierpniu.
Reklama
Województwo śląskie jest drugim po mazowieckim, w którym stwierdza się największą liczbę zakażeń koronawirusem. Za ostatni tydzień w całym kraju było ich 21 337 (w tym 3 905 ponownych zakażeń), na Mazowszu 2535, w naszym regionie 1701. To mniej niż w ostatnim tygodniu sierpnia.
Dane od początku wakacji przedstawiają się następująco:
07.09 - 1701
31.08 - 2746
24.08 - 3275
17.08 - 2882
10.08 - 3135
03.08 - 2840
26.07 - 2687
20.07 - 1584
13.07 - 919
06.07 - 541
Autor: red., [email protected]
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

70 lat legendy i powrót ikon do Kotła Czarownic
Dream Night – Wieczór Marzeń w ZOO w Chorzowie
American Cars Mania, czyli największy festiwal amerykańskiej motoryzacji w Europie. Klasyki i mocne bestie!
Jak nie dać się oszukać w sieci? Bezpłatne webinarium dla seniorów już 29 czerwca
Nawet 28 tys. zł na fotowoltaikę i magazyn energii. Ruszył nowy nabór wniosków
Policja zatrzymała sprawców pobicia po meczu Odra Wodzisław – Gotartowice
Europoseł Łukasz Kohut z nową międzynarodową inicjatywą na rzecz ochrony ślōnskij godki
Kolizja na granicy Radlina i Niewiadomia. Jedna z kierujących ukarana mandatem
20 mln zł kary za handel luksusowymi autami z Rosją. KAS ukarała firmę ze Śląska
Śląskie oddycha przyszłością
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
