Najnowsze wiadomości | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Ciasto z ciemnym piwem
Dzisiaj Weronika Chilmon poleca przepis na ciasto z ciemnym piwem.
Więcej »Prezes Kaczyński dostał żółtego kaczorka
Prezes PiS Jarosław Kaczyński gościł w niedzielę w Czerwionce-Leszczynach. Po spotkaniu z mieszkańcami spacerował chwilę między straganami na parafialnym odpuście. Kupił dwie maskotki oraz pierniczki. Od jednego ze swoich sympatyków otrzymał też pluszową kaczkę, którą chętnie przyjął.
Więcej »Smerfy i krasnoludki na babskim combrze
W sobotę w niedobczyckim Domu Kultury odbył się kolejny babski comber. Tym razem na combrze pojawiły się smerfy i krasnoludki. Na imprezie nie zabrakło kawałów, wspólnych śpiewów i konkursów. Zobacz w galerii zdjęcia z zabawy tylko dla kobiet.
Więcej »Zwycięzcą bitwy został Daro
W sobotnie popołudnie w Domu Kultury w Boguszowicach odbyła się Bitwa o South. Impreza rozpoczęła się od występów beatboxerów, odbył się także konkurs wiedzy o kulturze hip-hop. W samym konkursie Bitwa o South wzięło udział sześć ekip. Zwycięzcą został Daro.
Więcej »Rusza runda rewanżowa
Zespoły z Podokręgu Rybnik kończą intensywne przygotowania do rundy wiosennej. Najbliższy weekend swój pierwszy mecz o punkty w tym roku zagra rybnicki Energetyk, a tydzień później wystartują rozgrywki niższych lig. Najpóźniej na murawę wybiegną gracze B klasy.
Więcej »W Czerwionce nie brakuje talentów
3 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Czerwionce-Leszczynach odbyła się pierwsza z zaplanowanych na cały rok jubileuszowy uroczystości pn. "Mamy talenty". Celem wydarzenia była prezentacja dzielnic Czerwionka Centrum i Czerwionka Karolinka. Na scenie MOK-u zagościli więc utalentowani mieszkańcy.
Więcej »Z matematyką za pan brat
14 marca w Zespole Szkół nr 3 w Czerwionce-Leszczynach odbył się V Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT" skierowany do uczniów klas III szkół podstawowych. W rywalizacji udział wzięli przedstawiciele szkół z naszego regionu.
Więcej »Wielkie EKO puzzle na płycie rynku
Zielona wyspa Śląsk, zielona wyspa Śląsk! - wołały dzisiaj na rynku dzieci i młodzież podczas warsztatów ekologicznych, w trakcie których układały wielkie EKO puzzle i brały udział w zajęciach ukazujących korzyści z segregowania śmieci. Zobacz FOTO.
Więcej »Pocisk artyleryjski w centrum Rybnika
Niewybuch przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Chrobrego. – O 12.50 dostaliśmy informację o 88 milimetrowym pocisku artyleryjskim z czasów II wojny światowej - mówi Aleksandra Nowara z rybnickiej policji. Na miejsce przyjechali saperzy z Katowic.
Więcej »Garaż w ogniu, poszkodowany właściciel
Dzisiaj krótko po godzinie 24.00 w Czerwionce-Leszczynach, rybniccy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze garażu na ulicy Kałuży. Podczas próby gaszenia, lekkich obrażeń doznał właściciel pomieszczenia. Został przewieziony do szpitala. Straty oszacowano na około 20 tys. zł.
Więcej »Pijana zakonnica
Na weekend polecamy przepis na ciasto pijana zakonnica.
Więcej »CELEBRYCI na scenie
Seniorzy z Czerwionki-Leszczyn wystąpili w czwartek w spektaklu "Kopciuszek". Popularna baśń została przedstawiona w gwarze śląskiej i z przymrużeniem oka. Zła macocha i siostry przybyły z Sosnowca, a książę jeździł na mopliku i poznał ukochaną po akcencie, Przedstawienie odbyło się w ramach projektu "Za kurtyną emeryci, a na scenie celebryci".
Więcej »Młodzież zapozna się z ofertą edukacyjną
W środę, 21 marca, w Rybniku odbędą się Targi Edukacji. Podczas imprezy młodzież będzie mogła zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i wyższych. Wzorem lat ubiegłych przedsięwzięcie będzie się odbywać w dwóch częściach miasta.
Więcej »Gang emerytek walczył z gołymi paniami
Zorganizowana grupa emerytek z Rybnika niszczyła banery reklamowe jednego z rybnickich klubów go-go. Uzbrojone w noże kuchenne starsze panie cięły banery w drodze do kościoła. Jedna z babć wreszcie wpadła. Na gorącym uczynku złapali ją wynajęci przez klub ochroniarze. - To brzydki klub z gołymi paniami - tłumaczyła skruszona.
Więcej »Musimy prosić o wykaszanie poboczy
- Czy nie ma w Rybniku jednostek, które dbają o to, wy pobocza były wykaszane? - żalił się podczas spotkania sprawozdawczego w dzielnicy Boguszowice jeden z mieszkańców. Okazało się, że jak zwykle wszystko rozbija się o pieniądze.
Więcej »z kierunku północno-wschodniego
| Ciśnienie: | 1019 hpa |
|---|---|
| Wilgotność: | 43% |
| Wschód słońca: | 04:36 |
| Zachód słońca: | 20:59 |
Partnerzy portalu |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
| Chmura tagów |


