Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 22 maja 2017, godz. 11:12 » komentarzy:
Przyłapana na gorącym uczynku
Rybnik:
Dzielnicowy Straży Miejskiej w Rybniku ujawnił spalanie odpadów zielonych oraz pozostałości po materiałach budowlanych. Zgłoszenie w tej sprawie dyżurny otrzymał od anonimowej osoby, która wskazała posesję w dzielnicy Ligota Ligocka Kuźnia, na której ktoś miał spalać odpady zielone.
Reklama
Gdy funkcjonariusz przyjechał we wskazane miejsce, okazało się, że właścicielka nie tylko spalała odpady zielone, ale i pozostałości po odpadach budowlanych. Strażnik ukarał sprawczynię mandatem karnym w wysokości 500 zł.
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Finał Festiwalu Górnej Odry w Rybniku 2026. Trzy dni muzyki, wodnych atrakcji i wielkiego rozpoczęcia wakacji
Relaks, edukacja, ciekawe spotkania, moda i koncerty. Rusza Letnia Strefa Seniora w Focus Park!
Stanowisko Stowarzyszenia Kibiców Gladiators ROW Rybnik po emisji programu Uwaga! TVN
Kierowcy i piesi pod lupą policji. Rybnicka drogówka ujawniła 70 wykroczeń
Aktywna młodzież zmienia Rybnik. Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła kadencję
65 lat przyjaźni i ćwierć wieku partnerstwa. Rybnik świętował międzynarodowe jubileusze
Alain Philibert Honorowym Obywatelem Rybnika. Uhonorowano wieloletniego przyjaciela miasta
Duże utrudnienia na ul. Mikołowskiej. Nowa organizacja ruchu od 22 czerwca
Szkoła przejdzie energetyczną metamorfozę. Trwa termomodernizacja SP nr 18
Praca ZUS 17 czerwca 2026 roku
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
