Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 17 grudnia 2014, godz. 13:34 » komentarzy:
Zaproszenie na szkolenie
Rybnik:
Do czwartku, 18 grudnia można zgłaszać swój udział w seminarium z zakresu współpracy jednostek samorządu terytorialnego z tzw. trzecim sektorem. Szkolenie odbędzie się 22 grudnia, a adresowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, w tym w szczególności organizacji pozarządowych i innych podmiotów, prowadzących działalność pożytku publicznego. Szczegóły oraz karta zgłoszenia w załączniku
Reklama
Autor: UM Rybnik, [email protected]
Pliki do pobrania |
|
|
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Kończymy ta gańba w Rybniku. Ekologiczna gra terenowa o smogu i czystym powietrzu
Finał Festiwalu Górnej Odry w Rybniku 2026. Trzy dni muzyki, wodnych atrakcji i wielkiego rozpoczęcia wakacji
Jak nie dać się oszustom finansowym? Bezpłatne szkolenie online dla seniorów
Relaks, edukacja, ciekawe spotkania, moda i koncerty. Rusza Letnia Strefa Seniora w Focus Park!
Stanowisko Stowarzyszenia Kibiców Gladiators ROW Rybnik po emisji programu Uwaga! TVN
Kierowcy i piesi pod lupą policji. Rybnicka drogówka ujawniła 70 wykroczeń
Aktywna młodzież zmienia Rybnik. Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła kadencję
65 lat przyjaźni i ćwierć wieku partnerstwa. Rybnik świętował międzynarodowe jubileusze
Alain Philibert Honorowym Obywatelem Rybnika. Uhonorowano wieloletniego przyjaciela miasta
Duże utrudnienia na ul. Mikołowskiej. Nowa organizacja ruchu od 22 czerwca
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
