Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 24 stycznia 2013, godz. 11:40 » komentarzy:
Wypadek w Jankowicach. Dwie osoby ranne
Rybnik:
Kierowca bmw zderzył się z fiatem seicento na ul. Nowej w Jankowicach. Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godz. 23.00. W wypadku zostały ranne dwie osoby, trafiły do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Reklama
czar
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Kończymy ta gańba w Rybniku. Ekologiczna gra terenowa o smogu i czystym powietrzu
Finał Festiwalu Górnej Odry w Rybniku 2026. Trzy dni muzyki, wodnych atrakcji i wielkiego rozpoczęcia wakacji
Relaks, edukacja, ciekawe spotkania, moda i koncerty. Rusza Letnia Strefa Seniora w Focus Park!
Stanowisko Stowarzyszenia Kibiców Gladiators ROW Rybnik po emisji programu Uwaga! TVN
Kierowcy i piesi pod lupą policji. Rybnicka drogówka ujawniła 70 wykroczeń
Aktywna młodzież zmienia Rybnik. Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła kadencję
65 lat przyjaźni i ćwierć wieku partnerstwa. Rybnik świętował międzynarodowe jubileusze
Alain Philibert Honorowym Obywatelem Rybnika. Uhonorowano wieloletniego przyjaciela miasta
Duże utrudnienia na ul. Mikołowskiej. Nowa organizacja ruchu od 22 czerwca
Szkoła przejdzie energetyczną metamorfozę. Trwa termomodernizacja SP nr 18
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
