Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 15 czerwca 2023, godz. 17:46 » komentarzy:
Szybka reakcja operatora monitoringu
Rybnik:
Dyżurny Straży Miejskiej w Rybniku przyjął zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy mogli się znajdować pod wpływem środków odurzających. Osoby te miały zaczepiać przechodniów w śródmieściu.
Reklama
Sytuacja ta miała miejsce 5 czerwca w godzinach popołudniowych, kiedy w centrum miasta znajdowało się wielu przechodniów, a słoneczna pogoda sprzyjała spacerom z dziećmi. Zgłoszenie szybko trafiło do operatorów monitoringu miejskiego, a ci już po kilku minutach namierzyli poszukiwane osoby. Operatorzy wskazali dokładne miejsce, w którym przebywali mężczyźni i przekazali informację funkcjonariuszom Policji, dzięki czemu patrol mógł zatrzymać poszukiwane osoby.
Autor: sm, [email protected]
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Trzy dni – trzy deportacje
Relaks, edukacja, ciekawe spotkania, moda i koncerty. Rusza Letnia Strefa Seniora w Focus Park!
Stanowisko Stowarzyszenia Kibiców Gladiators ROW Rybnik po emisji programu Uwaga! TVN
Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO]
Kierowcy i piesi pod lupą policji. Rybnicka drogówka ujawniła 70 wykroczeń
Aktywna młodzież zmienia Rybnik. Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła kadencję
Granaty? To miał być tylko żart
42.000 zł grzywny dla pracodawcy
65 lat przyjaźni i ćwierć wieku partnerstwa. Rybnik świętował międzynarodowe jubileusze
SG ostrzega - przed podróżą sprawdź bagaże!
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
