Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 16 sierpnia 2022, godz. 10:41 » komentarzy:
Akademia Internacjonalizacji - Egipt
Region:
Fundusz Górnośląski zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach Akademii Internacjonalizacji, które odbędzie się 27 września 2022 r. w Hotelu Vienna House Easy, ul. Sokolska 24, Katowice.
Reklama
Tym razem w ramach Akademii będziemy mieli przyjemność gościć przedstawicieli Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu - PAIH w Kairze, którzy kompleksowo wprowadzą przedsiębiorców w aspekty rozwijania działalności
eksportowej. Podczas szkolenia zostaną zorganizowane trzy bloki tematyczne:
- Różnice międzykulturowe,
- Marketing międzynarodowy,
- Rozpoczęcie działalności na rynku zagranicznym.
Rejestracja: https://bit.ly/akademia-egipt
Więcej informacji: https://www.fgsa.pl/.../akademia-internacjonalizacji.../

Autor: materiał partnera, [email protected]
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Tata na urlopie rodzicielskim z dzieckiem – to już nie rzadkość
Narodowy Dzień Powstań Śląskich. Prezydent Karol Nawrocki w gm. Lubomia
Jubileuszowe Rozpoczęcie Wakacji na Śląskim
Granaty? To miał być tylko żart
Oświadczenie KS ROW 1964 Rybnik po emisji reportażu Uwaga! TVN
Tysiące kontroli i setki wykroczeń. Efekty akcji Bezpieczna Autostrada
Uwaga na fałszywe wiadomości o zwrocie podatku
Koszmar po Dniu Dziecka. Zamaskowani pseudokibice napadli rodzinę z 9-letnią piłkarką
Apel o etyczne fotografowanie i obserwacje ptaków
Młodzi organiści zainaugurują Festiwal Muzyka w starym opactwie
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
