Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Ruszyła infolinia dla osób bezdomnych
W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach, 1 listopada uruchomiona została infolinia o bezpłatnym trzycyfrowym numerze telefonu 987 (zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych).
Infolinia obsługiwana jest całodobowo przez:
• pracowników Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej: w godzinach pracy Urzędu, tj. 7.30-15.30,
• służbę dyżurną Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego: poza godzinami pracy Urzędu oraz w dni wolne (sobota, niedziela, święta).
Pod wskazanym numerem można uzyskać informacje dotyczące noclegu i wyżywienia dla osób w kryzysie bezdomności na terenie województwa śląskiego.
Aktualny wykaz jednostek świadczących pomoc osobom bezdomnym z terenu całego województwa śląskiego dostępny jest pod wskazanymi linkami:
• Wydział Rodziny i Polityki Społecznej – Wykazy i rejestry / Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach [TUTAJ],
• www.katowice.uw.gov.pl/wydzial/wydzial-bezpieczenstwa-i-zarzadzania-kryzysowego/infolinia-dla-bezdomnych
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Telegraf | Pokaż wszystkie » |
