Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 04 sierpnia 2014, godz. 13:30 » komentarzy:
Metropolitarny odpust WNMP w Rudach
Region:
15 sierpnia Rudy zapraszają na Metropolitarny Obchód Odpustu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Masza św. zostanie odprawiona na dziedzińcu starego opactwa. Będzie jej przewodniczył biskup Wolfgang Ipolt, ordynariusz diecezji Görlitz. Szczegóły poniżej. Zobacz zdjęcia z ubiegłorcznej uroczystości.
Reklama

Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Dostałeś list z ZUS? Otwórz i przeczytaj
200 kontroli legalności zatrudnienia
Jak nie dać się oszustom finansowym? Bezpłatne szkolenie online dla seniorów
Wakacje bez ryzyka. Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku
Cyberatak na MZK Jastrzębie. Wyciekły dane pasażerów, w tym numery PESEL
Tata na urlopie rodzicielskim z dzieckiem – to już nie rzadkość
Narodowy Dzień Powstań Śląskich. Prezydent Karol Nawrocki w gm. Lubomia
Jubileuszowe Rozpoczęcie Wakacji na Śląskim
Granaty? To miał być tylko żart
Oświadczenie KS ROW 1964 Rybnik po emisji reportażu Uwaga! TVN
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
