Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 21 maja 2013, godz. 14:05 » komentarzy:
Policjanci przed służbą zatrzymali bandytów
Rybnik:
Policjanci z Czerwionki-Leszczyn jadąc do pracy na nocną zmianę zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o pobicie 18-latka z Ornontowic. Do zdarzenia doszło w piątek ok.21.45 na ulicy Parkowej w Czerwionce.
Reklama
W drodze do komisariatu policjanci ze swojego samochodu zauważyli jak dwóch napastników bije, szarpie i kopie młodego mężczyznę. Policjanci natychmiast zatrzymali się i ruszyli na ratunek pokrzywdzonemu. Szybko obezwładnili napastników i wezwali na miejsce kolegów z patrolu. Po sprawdzeniu dokumentów okazało sie, że zatrzymani to dwaj bracia w wieku 19 i 28 lat. Podejrzani usłyszeli już zarzuty udziału w pobiciu, obaj przyznali się do popełnienia czynu i dobrowolnie poddali sie karze.
KMP Rybnik
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

ZUS organizuje szkolenie online ze stażowego dla ubezpieczonych
Rozliczenie PIT za 2025 rok. Jak się zalogować do usługi Twój e-PIT
Biblioteka – przestrzeń, która buduje wspólnotę i inspiruje do czytania
Policjanci z Boguszowic zatrzymali włamywacza
Nie dokarmiajmy nutrii – apel do mieszkańców Rybnika
Kryminalni z Rybnika przejęli narkotyki
Kontynuacja prac remontowych w II LO
Policjanci zatrzymali sklepowego złodzieja
Muzyczne ukłony dla Seniorów – koncert w Dworze w Łukowie Śląskim
Zostań mistrzem rybnickiego Monopoly!
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
