Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 08 stycznia 2013, godz. 09:43 » komentarzy:
Dziś fotoradar Cię nie namierzy
Rybnik:
Fotoradar nie rejestruje prędkości pojazdów, bo jest za zimno. Urządzenie radarowe do pomiaru prędkości w ruchu drogowym może być używane w temperaturze od 0 do 50 stopni. Przypomnijmy, że od początku stycznia na stronie internetowej rybnickiej straży miejskiej można sprawdzić miejsce, w którym aktualnie fotoradar rejestruje prędkość pojazdów.
Reklama
Wystarczy kliknąć w znak D-51 „kontrola prędkości" i sprawdzić, w którym miejscu prowadzona jest kontrola prędkości przez funkcjonariuszy. Fotoradar został również oklejony na żółto, by był bardziej widoczny dla kierowców.
czar
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Rybnik zazieleni się na nowo. Prawie 6 mln zł na drzewa, krzewy i ochronę przyrody
Hałda Rymer zmieni się nie do poznania. Rybnik otrzymał ponad 15 mln zł na wyjątkową inwestycję
Żadnych czerwonych świateł, żadnych samochodów. Jak Rybnik zbudował najbardziej bezkolizyjną trasę rowerową na Śląsku?
Szpital w Rybniku likwiduje część łóżek. Dyrektor wyjaśnia powody zmian
DROP TO THE CITY 3 wraca do Rybnika. Ruszyły zapisy na największe rowerowe widowisko w regionie
Komisja Etyki Poselskiej ukarała Michała Wosia. Poszło o sejmową wypowiedź o wydarzeniu w Rybniku
Konfederacja chce zmian w Rybniku. Ponad 1400 podpisów i petycja w sprawie Wołynia
Duża inwestycja mieszkaniowa w Rybniku. Jest zielone światło dla osiedla przy ul. Frontowej
Rybnik znów w europejskim finale! Miasto po raz czwarty z rzędu docenione za innowacje
Pożar lokomotywy między Leszczynami a Rybnikiem. Pasażerowie musieli liczyć się z opóźnieniami
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
