Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 05 grudnia 2012, godz. 12:55 » komentarzy:
Ukryła się przed policją w... wersalce
Rybnik:
Jedenaście osób poszukiwanych przez sądy, prokuratury i jednostki policji, zatrzymali wczoraj funkcjonariusze z Rybnika. Wśród poszukiwanych była 45-letnia kobieta, poszukiwana listem gończym. Poszukiwana próbowała ukryć się przed policjantami w wersalce. Funkcjonariusze odnaleźli ją w jednym z mieszkań w dzielnicy Niedobczyce.
Reklama
W ciągu ostatnich dni w ich ręce wpadło 11 osób, w tym dwie poszukiwane listami gończymi. Sześciu zatrzymanych doprowadzono bezpośrednio do zakładów karnych, gdzie nie stawili się zgodnie z wyrokiem sądowym lub nie powrócili z przepustek. Trzy osoby poszukiwano w celu ustalenia miejsca pobytu.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Rybniku
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

ZUS organizuje szkolenie online ze stażowego dla ubezpieczonych
Rozliczenie PIT za 2025 rok. Jak się zalogować do usługi Twój e-PIT
Biblioteka – przestrzeń, która buduje wspólnotę i inspiruje do czytania
Policjanci z Boguszowic zatrzymali włamywacza
Nie dokarmiajmy nutrii – apel do mieszkańców Rybnika
Kryminalni z Rybnika przejęli narkotyki
Kontynuacja prac remontowych w II LO
Policjanci zatrzymali sklepowego złodzieja
Muzyczne ukłony dla Seniorów – koncert w Dworze w Łukowie Śląskim
Zostań mistrzem rybnickiego Monopoly!
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
