Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 15 lutego 2023, godz. 07:48 » komentarzy:
Tragedia w Chwałowicach. Ujawniono ciało mężczyzny
Rybnik:
W poniedziałkowy (13.02.) wieczór na jednym z osiedli w Chwałowicach roiło się od policji. Przyczyną było ujawnienie zwłok starszego mężczyzny.
Reklama
Ciało mężczyzny ujawniono na jednym z dachów budynku przy ulicy Działkowców. Okazało się, że był to poszukiwany 74-latek, który 10 lutego wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poniedziałek wieczorem na dachu domu ujawniono ciało tego mężczyny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
- Na miejsce przybył także prokurator, który zarządził zabezpieczenie zwłok 74-latka celem wykonania sekcji zwłok - informuje KMP w Rybniku.
Autor: red., [email protected]
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.
Zobacz także |

Zostań Mistrzem Bezpiecznej Jazdy!
Znamy już najlepszego policjanta śląskiej drogówki
Nowe życie przy OSP Boguszowice. Mieszkańcy zmieniają swoją dzielnicę
Ponad 800 tys. zł strat. Policja przejęła nielegalny tytoń i papierosy
Rybnik z Zielonym Czekiem 2026. Miasto docenione za działania ekologiczne
Mundurowi i mieszkańcy razem dla Kazika. Poruszająca akcja w Gaszowicach
Nowe życie Juliusza. Zabytkowy szpital w Rybniku zmieni się w centrum wiedzy i przyrody
Wiosna na działkach. Sprawdź, jak uchronić altankę przed włamaniem
Noc grozy w Czerwionce-Leszczynach. Strzały, nóż i agresywny sąsiad
Innowacja społeczna w Rybniku. Mobilna łazienka dla osób w kryzysie
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
