Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 28 listopada 2020, godz. 11:52 » komentarzy:
Prośba o oddanie krwi dla Arka Kubicy
Region:
Arek Kubica to młody chłopak z Połomii. Dziś walczy o życie w katowickim szpitalu, codziennie ma przetaczaną krew, której zaczyna brakować.
Reklama
Prosimy wszystkich którzy chcą i mogą, aby oddali najcenniejszy dar jakim jest krew! Dobro wraca! Przed oddaniem krwi należy podać nazwę i adres szpitala, oraz imię i nazwisko osoby, dla której ma być przeznaczona.

Dane szpitala to:
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego,
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Francuska 20-24, 40-027 Katowice, dla ARKADIUSZA KUBICY.
Autor: Materiał nadesłany, [email protected]
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Studencki portfel w wakacje. Kiedy praca sezonowa zasili konto w ZUS, a kiedy dostaniesz całą pensję?
Pocztówka z wakacji, która uczy bezpieczeństwa. Rusza konkurs w województwie śląskim
Województwo śląskie: ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia przed upałem
Dostałeś list z ZUS? Otwórz i przeczytaj
200 kontroli legalności zatrudnienia
Jak nie dać się oszustom finansowym? Bezpłatne szkolenie online dla seniorów
Wakacje bez ryzyka. Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku
Cyberatak na MZK Jastrzębie. Wyciekły dane pasażerów, w tym numery PESEL
Tata na urlopie rodzicielskim z dzieckiem – to już nie rzadkość
Narodowy Dzień Powstań Śląskich. Prezydent Karol Nawrocki w gm. Lubomia
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
