Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 17 czerwca 2019, godz. 11:12 » komentarzy:
Tragedia w Gaszowicach. 43-latek zginął od ciosu nożem
Gaszowice:
W miniony weekend najprawdopodobniej doszło do zabójstwa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-latek został dźgnięty nożem. W sprawie zatrzymano żonę denata.
Reklama
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę chwilę przed 21:00. Policjanci udali się do domu na terenie Gaszowic, gdzie miała znajdować się ranna osoba. W jednym z pomieszczeń leżał zakrwawiony mężczyzna, który nie dawał oznak życia. Lekarz stwierdził zgon 43-latka. W związku z tą sprawą zatrzymano 45-letnią żonę denata. Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej został dźgnięty nożem. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Rybniccy śledczy prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
#kmp rybnik
Autor: KMP Rybnik, [email protected]
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Dzielnicowi z Czerwionki-Leszczyn uratowali psa
Rybniccy policjanci prowadzą działania podczas operacji TOR
Przedszkolaki z Jedynki odwiedziły rybnicką komendę
Pełnia Kobiecości i Siła Męskości. Kursy samoobrony za nami
Ślubowanie kadetów i nowa strzelnica w Zespole Szkół numer 5 w Rybniku [FOTO]
Policjanci z Boguszowic uratowali życie starszemu mężczyźnie
Akcja krwiodawstwa przed rybnicką komendą
Policjanci kontrolują miejsca przebywania osób bezdomnych
Nietrzeźwy kierujący z dożywotnim zakazem uderzył w drzewo. Trafił do aresztu
Deportacja finałem jazdy po kielichu. 34-letni Ukrainiec wrócił do swego kraju
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
