Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 21 lipca 2011, godz. 15:46 » komentarzy:
Starsza pani za dużo wypiła
Rybnik:
We wtorek dużurny straży miejskiej odebrał zgłoszenie od opiekunki starszej pani, mieszkanki Śródmieścia. Zaniepokojona kobieta poinformowała funkcjonariusza, że na podłodze w mieszkaniu leży jej podopieczna i się nie rusza.
Reklama
Strażnicy natychmiast pojechali we wskazane miejsce w Śródmieściu. Nawiązali kontakt ze starszą panią i wezwali pogotowie ratunkowe.
Okazało się, że 79-letnia staruszka była pijana! Do tego stopnia, że nie potrafiła wstać o własnych siłach z podłogi.
Nietrzeźwa 79-latka odmówiła udzielenia sobie pomocy medycznej.
(m)
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Duże utrudnienia na ul. Mikołowskiej. Nowa organizacja ruchu od 22 czerwca
Szkoła przejdzie energetyczną metamorfozę. Trwa termomodernizacja SP nr 18
Praca ZUS 17 czerwca 2026 roku
Focus Park w Rybniku zaprasza na Vintage Targi Mody. To będzie coś dla fanów ubrań z charakterem!
Wspólny dzień integracji w Rybniku
Jak nie stracić oszczędności? Policja i bank ostrzegali w Rybniku przed cyberoszustami
Rusza sezon kąpielowy w Rybniku. Sprawdź, kiedy otwierają się baseny i kąpieliska
Nowa biblioteka na Nowinach. Powstaje nowoczesna filia z przestrzenią dla mieszkańców
Izotop 2026. Ćwiczenia służb na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach
Agresor z Rybnika pod lupą TVN. Ofiary opowiadają o miesiącach nękania
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
