Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Aktualności » 04 marca 2022, godz. 21:10 » komentarzy:
Nastolatek bez prawka uderzył w latarnię [FOTO]
Lyski:
Do zdarzenia doszło wczoraj, 3 marca w Lyskach. Informacje o zdarzeniu KMP w Rybniku odebrała po godzinie 21.
Reklama
Zdarzenie miało miejsce na ulicy Rybnickiej w Lyskach. Nastoletni kierowca VW golfa stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w latarnię. Jak ustalili policjanci kierujący nie posiadał uprawnień. Mimo dość dużych zniszczeń pojazdu 19-latek z powiatu rybnickiego miał sporo szczęścia. Nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy.
Autor: red., fot. FB/OSP Lyski, [email protected]
Komentarze społecznościowe |
Zobacz także |

Bezpieczne wakacje 2026. Ruszają kontrole autobusów przewożących dzieci i młodzież
Konsekwentne działania Straży Granicznej – 9 deportacji w ciągu jednego tygodnia
Jak nie stracić oszczędności? Policja i bank ostrzegali w Rybniku przed cyberoszustami
Izotop 2026. Ćwiczenia służb na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach
Policja zatrzymała sprawców pobicia po meczu Odra Wodzisław – Gotartowice
Kolizja na granicy Radlina i Niewiadomia. Jedna z kierujących ukarana mandatem
Złamali przepisy pobytowe – muszą wyjechać
Policjanci na Dniu Dziecka w Czerwionce-Leszczynach. Nauka i zabawa w parku Furgoła
Strażacy szkolą policjantów z pierwszej pomocy. Wspólne ćwiczenia w Rybniku
Zmiana w przepisach - obowiązkowa jazda w kasku na hulajnodze i UTO
Telegraf | Pokaż wszystkie » |
Regulamin | Kontakt i reklama | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i edukacja | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Oświata | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
![Nastolatek bez prawka uderzył w latarnię [FOTO] Nastolatek bez prawka uderzył w latarnię [FOTO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com](img/archiwum-mini.jpg)